ISSN 1308-8483

                   
Ana Sayfa
Foça
Haberler
Yazarlar
Galeri


SAÇMASAPANAŞK

  Yayın Tarihi: 24.4.2018    


SAÇMASAPANAŞK

Dünyanın telaşı olmasa zaman geçmez. Zaman su gibi akıp gidiyor. Zaman da su da kıymetli. Şansım yaver gitti, arkasından su dökmedim. Oysa aramızdan su sızmazdı. İzolasyon o kadar iyiydi yani.. Yaşadıklarımız danışıklı söğüştü, yersen! İyilik yaptım denize attım, "Denizi kirlettin" diyerek kızdılar. Hatasız kıl olmaz, kılımla sev beni.

Lütfen git başımdan, gölge etme başka ihsan istemem. İhsan kim, tanımam bilmem. Moralim bozuk, servise sokucam. Laf çarpacağım sana ama kelimeler dağılacak diye korkuyorum. Tüylerim diken diken olunca beni kirpi zannediyorlar. Eski taktikler yok artık, tik taklar var. Valla bende kafa kalmadı, şapkalarımı dağıtacağım. Ansızın bir gülme gelirse eğer, onu içeriye alacağım. Bunu saymam, beni yine sev.

"Üç gün kalıcı" diye aldığım koku gitmek bilmedi. Ama sen gittin. Kitap ayraçlarının ayırdığı sevgililer olduğunu o zaman öğrendim. Ne zaman adını duysam, kuşlar havalanır içimde. Acımı dindiren şiirim, eksilmeyen yaşama sevincim. Canımdan sonra çıkacak umudum. Doğal ilacım. Ölçüyü kaçırdım çok sevdim. Tabii kaçınılmaz oldu felaketim. Ne demişler? Arayan belasını da mevlasını da bulur...


Ahmet Zeki YEŞİL741

  Siren Kayalıkları
  Foça Tarihi
  Foça Balık Restoranları
  Rasgele Balıkçı
  Foça Harita / Ulaşım

  .:: Yazarlar
  .:: Aşçı Fok'un Mutfağından
Nasıl kilo veriyorum
Seramik tabaklar: Koncagül Ağaoğlu.


Çok ilginç insanlarım var benim. Kimilerini...

  .:: Mizah
Çenesuyu   
ZAMAN HEP TEMMUZ
  .:: Yazılar
Aramıza Hoş Geldiniz Genç Meslektaşlarım!
Portreler   
SONUNA KADAR TUTKUN
ELİF'ce   
AŞK’A MEKTUP YAZACAKSAN!

Booking.com 13910

* Yazıların sorumluluğu yazarına aittir.
* FocaFoca'da yer alan yazı ve görsellerin, herhangi bir biçimde alınarak basılı ve/veya internet ortamında basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
* Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. focafoca.com harici linklerin sorumluluğunu almaz
* "Otel Arama" ve "Otel Rezervasyonu" hizmeti, Amsterdam / Hollanda merkezli Avrupa'nın lider online otel rezervasyonları şirketi booking.com tarafından sağlanmaktadır.

* Yasal Uyarı
    © FocaFoca.com tüm hakları saklıdır.   (03/2005)   


Tasarım ve Uygulama FocaFoca.com