ISSN 1308-8483
Foça

Foça, kendi kendineliği içinde emsallerinden iki adım önde bir balıkçı kasabasıdır. Turizm kasabası kimliği, Foça'nın üzerinden emanet elbise gibi kayar gider, turizm kim Foça kim diye sorarız bazen; çünkü, turizmin klasik tanımına sığmayan bir Foça'dır söz konusu olan.

Doğal ve yapısal sit alanlarıyla turizmin kalıplaşmış dişlilerine takılmamış, günümüze dek korunagelmiş bakir bir cennet olan Foça, konaklamak isteyen misafirlerini de kendisi gibi butik anlayışla işletilen küçük otelleriyle ağırlar.

Foça’da unutamayacağınız anlar yaşamak için, isteğinize uygun konaklama seçenekleri sizleri bekliyor….

   .:: Foça'dan Etkinlikler, Duyurular, Haberler


Sakin Şehir Foça

Foça, Türkiye’nin 20. Uluslararası Cittaslow üyesi oldu.

Foça, 2019 yılında başlattığı İtalya merkezli Uluslara...Haydar Doğan’ın Yeni Kitabı “İçimdekiler” Raflarda

Almanya’da yaşayan Şair-Yazar Haydar Doğan’ın yeni kitabı “İçimdekiler”, Klaros Yayınları’ndan çıktı. Haydar Doğan bu k...Ercan Deva’nın yeni kitabı 'Felsefeci ve Aşkı' raflarda.

Gazeteci-Yazar Ercan Deva’nın yeni kitabı 'Felsefeci ve Aşkı' okurlarıyla buluşuyor. ‘Karina Kitap’ tarafından yayına ha...Lütfü Dağtaş’ın, “Fotoğrafın Yazınsal Halleri” sergisi Antalya’da açılacak

“Antalya Edebiyat Günleri” kapsamında, Muratpaşa Belediyesi’nin 4-7 Kasım tarihlerinde gerçekleştireceği etkinlikte, Fot...


   .:: Foça'dan Etkinlikler, Duyurular, Haberler


Sakin Şehir Foça

Foça, Türkiye’nin 20. Uluslararası Cittaslow üyesi oldu.

Foça...Haydar Doğan’ın Yeni Kitabı “İçimdekiler” Raflarda

Almanya’da yaşayan Şair-Yazar Haydar Doğan’ın yeni kitabı “İçimdekiler...Ercan Deva’nın yeni kitabı 'Felsefeci ve Aşkı' raflarda.

Gazeteci-Yazar Ercan Deva’nın yeni kitabı 'Felsefeci ve Aşkı' okurları...

   |   Hakkımızda    |    İletişim    |    Yasal Uyarı    |


    © FocaFoca.com tüm hakları saklıdır.   (03/2005)